X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

فناوریهای شناسایی و ردیابی

بارکد ، RFID ، شناسایی با امواج رادیویی ، ردیابی ، ردگیری، ردیابی ماهواره ای ، GPS ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند، سنسور

سنسور هشدار دهنده زلزله


دستگاه هشدار دهنده زلزله خانگی ایرانی

زلزله بلا نیست، پدیده‌ ایست طبیعی که بی‌توجهی و عدم آمادگی ما از آن بلا می‌سازد.

 

به سبب وضع خاص جغرافیایی، تقریباً تمام کشور عزیزمان ایران از نظر زلزله‌خیزی، منطقه پرخطر محسوب می‌شود.

معمولاً افرادی که در معرض زلزله قرار دارند کمی تعلل می‌کنند تا در اوایل امر با مشاهده شواهدی بصری یا صوتی از وقوع زلزله مطمئن‌تر شوند. این یکی از خصوصیات طبیعی انسانی است، زیرا گاه سایر رویدادها مثل صداهای بم حاصل از عبور کامیون و تریلی، بسته‌شدن درب‌های سنگین گاراژ یا سروصدای اسباب‌کشی عادی با زلزله اشتباه می‌شود. این بسیار مهم است که هشدار دستگاه هر گونه شکی را از ذهن فرد می‌زداید و ثانیه‌های گرانبهایی را که باید برای آمادگی ایمنی در صورت تشدید زلزله صرف نمود، صرفه‌جویی می‌کند.

پس از زلزله‌های بزرگ، احتمال وقوع پس لرزه‌های شدید وجود دارد. هزاران مورد پس لرزه بعد از وقوع زلزله‌های مهم ثبت‌شده که می‌تواند تا ماه‌ها ادامه یابد و افراد را کاملاً عصبی نماید. این دستگاه از جهتی آرامش‌خاطر را فراهم می‌کند زیرا به وی ا طمینان می‌بخشد که صداهای متفرقه را با زلزله اشتباه نگیرد.

در سالهای اخیر با استفاده از تأخیر زمانی موج S و موج P و از آنجا که تخریب اصلی و تلفات انسانی متعاقب آن توسط موج S صورت می‌پذیرد، دانشمندان را برآن داشته است تا بتوانند سیستم‌های هشداردهنده‌ای را اختراع کنند و از تفاضل زمانی این دو موج بهره گیرند. تا مکان فرار از ساختمان‌ها و پناه بردن به مکان‌های امن فراهم شود.

با بکارگیری دستگاههای هشداردهنده زودهنگام «اندک لحظاتی پس از وقوع زلزله (موج P )،‌تا زمان شروع تخریب (موج P )»، می‌توان موجبات کاهش تلفات و خسارات‌های مالی و جانی را فراهم و فرصت مناسبی را برای مواجه با زلزله ایجاد نمود.

دستگاه Quake Alarm اولین دستگاه تأییدشده در این زمینه می‌باشد که در سال 1995 میلادی در آمریکا اختراع و به ثبت رسیده است.

دستگاه Quake Alarm تنها دستگاه مورد تأیید گروه امداد و نجات آمریکا،‌ و سازمانها و نهادهای داخل کشور می‌باشد.

تعدادی از مزایای دستگاه: کنتاکت با تحریک آونگی بسیار حساس، سیستم ساده و در دسترس تنظیم حساسیت، سیستم پخش صوت مناسب حتی در صورت کمترین لرزه‌ها، امکان صفرکردن خود کار پس از فروکش لرزه‌ها ، سیستم تست باطری و تست عملیاتی که عملکرد لرزه را شبیه‌سازی می‌کند، نصب راحت روی دیوار و امکان تنظیم‌تر از مقدماتی، کوچکی، ظاهر زیبا و کاربرد ساده و راحت جهت تشخیص لرزه است.

همانگونه که ازمواهب بی‌شمار طبیعت برخورداریم در مورد پدیده‌های خطر آفرین آن بیندیشم و در برابر وقوع آنها آماده باشیم.

بکوشیم با رعایت نکات ایمنی همواره در برابر وقوع این پدیده طبیعی آماده باشیم.

 

ویژگی های دستگاه:

n       با حذف کارهای حدسی طبیعی که در فرآیند پیش‌بینی زلزله انجام شده‌اند لحظات ارزشمندی را ذخیره می‌کند.

n       به راحتی بدون پیچ، میخ یا دیگر وسایل روی دیوار نصب می‌شود.

n       با یک باتری 9 ولت کار می‌کند( دربسته‌بندی وجودی ندارد)

n       صدای هشدار‌ بلند واضح به صورتی که شما را بیدار می‌کند.

n       پس‌زلزله‌ها را هم تحت نظارت قرار می‌دهد.

n       آرامش‌ذهنی رابه شما هدیه می‌کند و شما را مطلع و آگاه می‌سازد.

n       می‌تواند زلزله‌هایی که مایل‌ها (کیلومترها) دورتر رخ می‌دهند را هم تشخیص دهد.

n       دارای سیستم ثبت‌شده‌ی آونگ معکوس

n       تنظیمات کامل برای تنظیم حساسیت

n       پس از پایان زلزله هشدار به صورت خودکار به حالت اولیه برگشته و خاموش  می‌شود.

Quake Alorm به این منظور طراحی شده که برای فعالیت‌های زلزله‌، با ردیابی امواج «P »، فوراً هشدار بدهد. هدف آن این است که زلزله‌های قوی را در صدها مایل هشدار بدهد. هدف آن این است که زلزله‌های قوی را درصدها مایل (کیلومتر) دورتر راهم ردیابی کند و زلزله‌های خفیفی که در محدوده‌ی موقعیت‌ جغرافیایی شما رخ می‌دهند.

را مدیریت کند Quake Alarm می‌تواند درهنگام شروع زلزله شما را بیدار کند و به شما هشدار بدهد و این کار به شما زمان کافی برای لباس‌پوشیدن و مواظبت از دیگر اعضای خانواده را می‌دهد. در طی عملیات آزمایشگاهی و تحقیقاتی که در مورد این دستگاه انجام شد، Quake Alarm توانست در شرایط ایجاد زلزله‌ی مجازی تمامی استاندارد‌های لازم را کسب کند. Quake Alarm می‌تواند دستپاچه‌گی را از بین ببرد و لحظات حیاتی را برای شما حفظ کند و آرامش روانی شما را تأمین کند.


دستگاه فوق با قیمت 1500000 تومان قابل تامین است.

تاریخ ارسال: شنبه 9 دی 1396 ساعت 19:08 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب 0 نظر

ردیاب شخصی TK STAR

مشخصات فنی و قابلیت های سیستم ردیاب شخصی TK STAR :


 • سایت رایگان و مادام العمر برای ردیابی و گزارشگیری یعنی شما برای ردیابی از طریق سایت نیاز به شارژ ماهیانه یا سالانه نخواهید داشت.
 • ماژول GPS بیست و چهار کاناله یعنی از تمام ماهواره های جی پی اس استفاده می کند
 • ارسال و دریافت اطلاعات از طریق GPRS با پروتکل TCP,UDP که هر دو پروتکل انتقال داده را ساپورت میکند یعنی دستگاه در داخل و خارج از ایران کار می کند
 • ارسال و دریافت اطلاعات از طریق SMS برای دستگاه برای مواقعی که GPRS در مناطقی فعال نیست شما از طریق اس ام اس می توانید موقعیت دستگاه را دریافت کنید.
 • دارای LED نمایشگر وضعیت آنتن دهی GPS که شما را راهنمایی می کند ایا در این منطقه جی پی اس آنتن دهی دارد یا خیر
 • دارای LED نمایشگر وضعیت آنتن دهی GSM به شما کمک می کند که متوجه شوید در این منطقه انتن دهی جی اس ام وجود دارد یا خیر
 • دارای میکروفن مخفی قوی که از نوع مدل میکروفن طلایی با ممبران بزرگ می باشد
 • دارای حالت آماده به کار برای مصرف کمتر این حالت بسیار مهم است برای مواقعی که دستگاه حرکتی از خود ندارد بتواند باتری در خود ذخیره کند.
 • تغییر تنظیمات دستگاه از طریق سایت و پیامک که می توان حالت های کاری دستگاه را عوض کرد
 • قابلیت ارسال لینک گوگل مپ موقعیت دستگاه از طریق پیامک یعنی ادرس سایت را ارسال نمی کند و لینک گوگل که خود استاندارد است و نقشه مربوط به همان سال است
 • قابلیت ردیابی در بازه زمانی تعیین شده مثلا شما می دانید فرد مورد نظر ساعت 4 از خانه خارج می شود پس دستگاه را تنظیم می کنید که ساعت چهار روشن شود
 • ریست کردن سخت افزاری دستگاه تنها با یک پیامک این قابلیت باعث می شود که هیچ وقت نیاز به دسترسی دستگاه نداشته باشید و بتوانید در صورت بروز مشکل از راه دور دستگاه را ریست کنید
 • دارای سیستم LBS که در صورت عدم آنتن دهی GPS در مکان های مسقف مانند پارکینگ یا تونل موقعیت خودرو را بر اساس LBS ارسال کند پس شما همیشه ردیابی آنلاین را دارید.
 • مکان یابی دقیق با اختلاف کمتر از 1 متر که از قابلیت های چیپ UBLOX است و ما این را تضمین می کنیم
 • دارای نرم افزار برای گوشی های اندروید و آیفون به صورت رایگان که با استفاده از آن شما علاوه بر ردیابی می توانید تنظیمات دستگاه را نیز با نرم افزار گوشی تغییر دهید.
 • دارای سنسور ضربه بدین صورت که در صورت تنظیم هر وقت دستگاه تکان بخورد به شما اطلاع می دهد و همچنین می توانید در مد آماده به کار باشد و با حرکت یا ضربه آنلاین شود.
 • دارای باطری فوق العاده قوی که قابلیت کارکرد تا 12 روز را در حالت SMS و 3 روز در حالت آنلاین را فراهم می کند. همچینین این ردیاب قابلیت ارتقاء تا 60 روز را دارا می باشد.
 • سازگاری با سیم کارت های ایرانسل – همراه اول – تالیا – رایتل یعنی تمام باند فرکانسی اوپراتور های داخل ایران را پشتیبانی می کند.
 • ضد آب ضد ضربه با وزن سبک مخصوص نصب نا محسوس به خودرو مورد نظر که اگر خودرو کارواش برود یا از چاله آبی گذر کند دستگاه آسیب نمی بیند.
 • با آنتن GPS قوی که حتی در داخل ماشین با وجود سقف فلزی ماهواره GPS را رویت می کند

از لحاظ آنتن دهی جی پی اس دستگاه زیر گلگیر ، زیر صندلی ، زیر سپر و حتی داخل کاپوت و صندوق عقب هم تست شده است

دارای کلید SOS(دارای کلید SOS که در مواقع خطر با فشردن آن به تمام شماره های ذخیره شده در دستگاه درخواست کمک ارسال می کند و همچنین تماس می گیرد می توانید تعیین کنید که زنگ بزند یا اس ام اس بدهد یا موقعیت را ارسال کند)


ردیاب فوق به قیمت 400000 تومان قابل تامین است

تاریخ ارسال: شنبه 9 دی 1396 ساعت 18:57 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب 0 نظر