فناوریهای شناسایی و ردیابی

بارکد ، RFID ، شناسایی با امواج رادیویی ، ردیابی ، ردگیری، ردیابی ماهواره ای ، GPS ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند، سنسور

سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیوئی

سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیوئی، سندیکای شرکت های فعال در زمینه صنایع RFID، AVL ، GPS و کارت های هوشمند میباشد. این سندیکا با هدف شکل دهی بازار و بالابردن کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده، حمایت از اعضا و صنایع مرتبط، جلب حمایت دولت، مشاوره و هدایت مشتریان، تشکیل گردیده است.

ضرورت تشکیل سندیکا در سال 1388 از طرف مدیر کل برق و الکترونیک و فن آوری وزارت صنایع و معادن تشخیص داده شد و شرکتهای دست اندرکار استقبال نموده و اولین جلسه در همان سال در وزارت صنایع تشکیل گردیده و اساسنامه پیشنهادی وزارت صنایع به شرکتها داده شد. جلسات بعدی در دبیرخانه موقت، با حضور بیش از 35 شرکت تشکیل و موضوعات پیگیری گردید. در این جلسات دبیر موقت انتخاب گردید و پیگیری های مربوطه به دبیر موقت سندیکا محول گردید و با بررسی های انجام شده جهت ثبت سندیکا از بین سازمانهای موجود اتاق بازرگانی بدلیل 1- حمایت مستقیم از بخش خصوصی 2- وجود سندیکاهای قدیمی و معتبر 3- مقبولیت در سازمانهای دولتی و دیگر موارد انتخاب گردید و تقاضا برای ثبت با تهیه مدارک لازم اعلام گردید و پروسه ثبت چندین ماه بطول انجامید و در نهایت در تاریخ 1389/03/01 موافقت اصولی اخذ گردید. جلسه مجمع عمومی موسسین برای تائید اساسنامه و انتخاب هیئت مدیره در تاریخ 1389/04/26 تشکیل و اساسنامه که براساس ضوابط اتاق بازرگانی اصلاح گردیده بود تائید و اعضاء هیئت مدیره و بازرسان انتخاب شده و ماموریت پیدا کردند که به سرعت نسبت به راه اندازی دبیر خانه سندیکا مبادرت نمایند.
برچسب‌ها: سندیکا، RFID، GPS
تاریخ ارسال: یکشنبه 29 دی 1392 ساعت 20:22 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد