X
تبلیغات
رایتل

فناوریهای شناسایی و ردیابی

بارکد ، RFID ، شناسایی با امواج رادیویی ، ردیابی ، ردگیری، ردیابی ماهواره ای ، GPS ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند، سنسور

پیوستن توزیع کنندگان RFID در آمریکای شمالی به RFIDWizards.com

دو شرکت گسترش دهنده صنعت RFID در آمریکا و کانادا  مشارکت جالبی را با RFIDWizards.com  آغاز کرده اند که هدف آن ایجاد یک ارتباط آنلاین بین گروهی از 55 هزار متخصص سیستمهای RFID می باشد. این گروه در حال ایجاد یک محیط آنلاین برای متصدیان کار جهت دسترسی به کانالهای ارتباطی دو شرکت آمریکایی و کانادایی می باشد.


همچنین این گروه در پی ایجاد یک سیستم مدیریت اینترنتی برای مشتریان خود می باشد.این سیستم محیطی را برای جستجوی کاربران جهت دسترسی به کاتالوگهای متنوع سیستم RFIDبر اساس صنعت مربوطه، طبقه بندی محصولات، فروشندگانRFIDو یا موارد دیگر فراهم می سازد.پایگاه داده موجود به فروشندگان اجازه می دهد تا آندسته از محصولات RFIDخود را که توسط توزیع کنندگان دیگر نیز ارائه شده است بدون نیاز به تعریف مجدد و انجام سرویس مشاوره به بازار عرضه کنند.


در این همکاری جدید، RFIDWizards.comنیز مهارتهای فنی و بازاریابی خود را جهت کمک به فروشندگان برای عرضه بهتر محصولات خود از طریق وب سایت بکار می گیرد.


http://rfidnews.org/2009/05/26/north-american-distributor-joins-forces-with-rfidwizards-com

تاریخ ارسال: جمعه 13 شهریور 1388 ساعت 21:36 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد