X
تبلیغات
رایتل

فناوریهای شناسایی و ردیابی

بارکد ، RFID ، شناسایی با امواج رادیویی ، ردیابی ، ردگیری، ردیابی ماهواره ای ، GPS ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند، سنسور

شرکت داده افزار دلفین

شرکت داده افزار دلفین متخصص در طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر بارکد و سیستم های خودکار جمع آوری داده ،  آماده ارائه خدمات و راهکا رهای خود ، جهت بهبود در امر مدیریت وکارشناسی اطلاعات می باشد . خدمات این شرکت به شرح زیر می باشد :
نرم افزار : این شرکت با دارا بودن افراد متخصص و مجرب آماده طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای  مربوط به صنایع می باشد
 

سیستم تولید : محصول نهایی خارج شده از خط تولید بر اساس مشخصات شناسنامه دار می شود و بر اساس اطلاعات برچسب  چاپ می گردد. این برپسب حاوی بارکدی جهت دسترسی به اطلاعات محصول ثبت شده در سیستم و اطلاعات متنی  مورد نیاز مشتری  می باشد .
سیستم انبار داری : محصول برچسب دار شده  به وسیله  دستگاه بارکد خوان شناسایی شده و به انبار تحویل می شود. در انبار،  محصول مورد نظر با توجه به شرایط فیزیکی انبار بلوک بندی میگردد و اطلاعات مکان فیزیکی آن در سیستم ثبت می گردد. در انبار کلیه عملیات شامل جابجایی ، مغایرت گیری ، مرجوع و خروج می تواند توسط دستگاه پرتابل انجام شود
سیستم انبار قطعات : در این سیستم نیازی به سیستم تولید نیست و قطعات با یک کد منحصر به فرد شناخته شده و در زمان ورود و خروج فقط با تعداد آنها کار می شود . این نرم افزار در عمل مغایرت گیری انبار و انبار گردانی بسیار دقیق ، سریع و کاربردی است
 

سخت افزار : این شرکت پاسخ گو به کلیه نیازهای سخت افزاری از جمله چاپگرهای مخصوص بارکد ، دستگاه های بارکد خوان، کامپیوترها ی پرتابل و مواد مصرفی می باشد .

چاپگر برچسب : در زمان بسته بندی محصول و یا محصولی که می بایست وارد انبار شود باید یک برچسب چاپ شود که توسط چاپگرهای مخصوص این عمل انجام می گردد، متناسب با میزان محصولات مواد مصرفی خواصی نیز نیاز است .

بارکد خوان ثابت : در صورتی که محصولات تنها از خط واحدی به انبار  وارد و یا خارج می شوند و نیز قصد انجام عملیاتی چون مغایرت گیری  مکانیزه را  ندارید ، این دستگاه ها برای خواندن بارکد مناسب هستند.
کامپیوتر پرتابل : اگر فاصله کامپیوتر از درب ورود یا خروج دور است و یا قصد انجام عملیات مغایرت  گیری مکانیزه را دارید ، این دستگاه می بایست استفاده شود

شرکت داده افزار دلفین از جمله شرکت های مستقر در پارک علم وفناوری استان مرکزی می باشد. جهت اطلاع بیشتر از کلیه موارد ذکر شده در این سایت و یا دریافت مشاوره می توانید از طریق آدرس های زیر با ما تماس حاصل نمایید.

آدرس : اراک -انتهای خیابان شهید رجایی - بلوار شهید قدوسی - پارک علم و فناوری استان مرکزی
تلفن تماس : 0861-2243341
فاکس : 0861 -2224304 - 2241800
E_mail : Info@Dolphin.co.ir

تاریخ ارسال: چهارشنبه 23 مرداد 1387 ساعت 11:17 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد