X
تبلیغات
رایتل

فناوریهای شناسایی و ردیابی

بارکد ، RFID ، شناسایی با امواج رادیویی ، ردیابی ، ردگیری، ردیابی ماهواره ای ، GPS ، بینایی ماشین ، بیومتریک ، کارت هوشمند، سنسور

شرکت مهندسی شبکه و راهبری تحقیقات همکاران سیستم (مشورت)

شرکت مهندسی شبکه و راهبری تحقیقات همکاران سیستم ( مشورت ) با همکاری جمعی از مدیران و متخصصین انفورماتیک و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری تاسیس گردیده است .
این شرکت که عضو گروه شرکت های همکاران سیستم می باشد در سال 1379 فعالیت خود را با نام مرکز مهندسی شبکه همکاران سیستم آغاز کرد و پس از دو سال فعالیت با تاسیس شرکت فعالیت خود را گسترش داد.
شرکت مشورت پاسخی است به نیاز موسسات کشور در زمینه خدمات تخصصی شبکه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب.
مشورت با بهره گیری از تخصص دهها مدیر ، مشاور و کارشناس خود دارای یک گروه بسیار قوی و فنی می باشد که در کلیه پروژه های شرکت به صورت یک تیم فعال عمل می کنند.
مشورت خدمات شبکه را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات مدیران و کارشناسان خود ارائه میکند. ، این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع صنعت انفورماتیک دنیا نظیر Cisco، CS2، Microsoft، F-Secure و ... می‌باشند.
کسب رتبه بسیار ممتاز این شرکت در لیست رده بندی شورای عالی انفورماتیک نمایانگر تلاش ما برای کسب توانمندیهای هرچه بیشتر است.
یکی از مهمترین نیازهای یک سیستم مدیریتی برای دستیابی به اهداف تعیین شده سازمانی، عملکرد موثر و کارآمد و بهبود و پیشبرد فرآیندها، بهره گیری از ابزارهای توانمند و حتی هوشمند در جمع آوری دقیق و کامل داده ها و پردازش، دسته بندی و هدایت آن ها برای تشکیل یک منبع یکپارچه و معتبر اطلاعاتی در محدوده کاری و تحت پوشش است.
سیستم‌های مدیریت منابع انسانی، حقوق و دستمزد، ارتباط با مشتریان، فروش، تامین کالا و ارائه خدمات و یا ابزارهای مشابه، بدون دراختیار داشتن اطلاعات بروز و گاهی لحظه‌ای از پرسنل، مراجعین، محصولات، وضعیت فرآیندها و نحوه عملکرد نمی‌توانند وظایف خود را بدرستی انجام دهند.
فناوری RFID یا شناسایی از طریق امواج رادیویی(Radio Frequency Identification)با استفاده از شناسه های منحصربفرد و و کدهای ذخیره شده در تگ‌ها، به عنوان یک ابزار قدرتمند در دریافت، جمع آوری و هدایت داده‌ها در حوزه های مختلف مانند تشخیص و شناسایی و یا سنسورهای تحت کنترل برای ردیابی و نظارت می تواند بسیار موثر باشد. با استفاده از قابلیت‌ها و توانایی‌های این فناوری می‌توان سیستم هوشمند مدیریت اطلاعات را طراحی و پیاده نمود.
در این راستـا، شرکت مهندسی شبکه همکاران سیستم (مشــورت) با تکیه بر تخصص و توانایی تیم‌های تولید نرم افزار و سیستم‌های قدرتمند اطلاعات مدیریت و مدیریت منابع همکاران سیستم، توان تخصصی طراحی و اجرای شبکه‌های گسترده و امن اطلاعاتی و زیر ساخت‌های قدرتمند تبادل داده فراهم‌شده، راهکارها و سیستم های مدیریتی (نظارتی-کنترلی) را بر مبنای فناوری RFID، در حوزه پرسنلی، مراجعات و حقوق و دستمزد آماده و عرضه نموده است.
شرکت مهندسی شبکه همکاران سیستم (مشــورت) با بهره گیری از دانش فنی، تجربه، تجهیزات و محصولات شرکای تجاری خود و فناوری های روز دنیا، بر اساس نیازسنجی سازمان مشتری، نتایج بررسی برای هر پروژه و راهکار و سیستم پیشنهادی، محصولات و تجهیزات مناسب و کارآمد را از شرکت های پیشرو فناوری و طرف های خارجی خود فراهم و ارائه می نماید.
سیستم‌های مدیریت منابع انسانی، حقوق و دستمزد، ارتباط با مشتریان، فروش، تامین کالا و ارائه خدمات و یا ابزارهای مشابه، بدون دراختیار داشتن اطلاعات بروز و گاهی لحظه‌ای از پرسنل، مراجعین، محصولات، وضعیت فرآیندها و نحوه عملکرد نمی‌توانند وظایف خود را بدرستی انجام دهند.
شرکت ID-Teck به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه فناوری های مبتنی بر RFID و سیستم های نظارت و کنترل تردد و دسترسی، از سال 1989 فعالیت دارد و دارای سه مرکز تحقیقات و توسعه فناوری، دو شعبه و بیش از 60 نمایندگی توزیع و فروش محصولات در 50 کشورمی باشد. شرکت مشورت به عنوان نمایندگی فروش محصولات و ارائه دهنده خدمات این شرکت در ایران می باشد .

تاریخ ارسال: شنبه 28 اردیبهشت 1387 ساعت 07:44 | نویسنده: محمد روهینا | چاپ مطلب
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد